To'liq nomlanishi:"NUR-SHAROFIDDIN AGRO" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.07.2007Ro'yxatga olish raqami:1713Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.07.2007Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 160 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727248556 - Toshkent viloyati, Qibray tumani, SalarSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NUR-SHAROFIDDIN AGRO" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:30.07.2007Регистрационный номер:1713Дата перерегистрации:30.07.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 160 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727248556 - Ташкентская область, Кибрайский район, СаларСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления