To'liq nomlanishi:ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "SARIOSIYO ILMIY ISHLAB CHIQARISH XISSADORLIK AGROFIRMASI"
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.09.1996Ro'yxatga olish raqami:395Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.01.2000Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 061 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, boshqа mаshinа, uskunа vа moddiy mаblаg`lаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1722217 - Surxondaryo viloyati, Sariosiyo tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "SARIOSIYO ILMIY ISHLAB CHIQARISH XISSADORLIK AGROFIRMASI"
Дата регистрации:16.09.1996Регистрационный номер:395Дата перерегистрации:26.01.2000Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 061 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1722217 - Сурхандарьинская область, Сариасийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления