To'liq nomlanishi:"ASIAN JAM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.11.2013Ro'yxatga olish raqami:3924Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.11.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:315 448 610.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10390 - Mevаlаr vа sаbzаvotlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239551 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, YangibozorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASIAN JAM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.11.2013Регистрационный номер:3924Дата перерегистрации:12.11.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:315 448 610.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10390 - Прочие виды переработки и консервирования фруктов и овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239551 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, ЯнгибазарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327050011288Статус свидетельства НДС: