To'liq nomlanishi:"APORT MEDIA DIGITAL" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.06.2020Ro'yxatga olish raqami:857928Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.06.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:73110 - Reklаmа аgentliklаriTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"APORT MEDIA DIGITAL" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:10.06.2020Регистрационный номер:857928Дата перерегистрации:10.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:73110 - Рекламные агентстваОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления