To'liq nomlanishi:"TOJI-FAZLI-ELBEK" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2006Ro'yxatga olish raqami:0409Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2006Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:39 650 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01111 - Donli ekinlаr (sholidаn tаshqаri) etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1718236563 - Samarqand viloyati, Urgut tumani, PochvonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TOJI-FAZLI-ELBEK" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:21.02.2006Регистрационный номер:0409Дата перерегистрации:21.02.2006Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:39 650 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01111 - Выращивание зерновых культур (кроме риса)ОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1718236563 - Самаркандская область, Ургутский район, ПочвонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления