To'liq nomlanishi:"SEHRLI TOSH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.08.2019Ro'yxatga olish raqami:748566Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.08.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:9 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23310 - Kerаmik qoplаmа vа plitаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712412 - Navoiy viloyati, G‘ozg‘onSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SEHRLI TOSH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.08.2019Регистрационный номер:748566Дата перерегистрации:01.08.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:9 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23310 - Производство керамических покрытий и плитОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712412 - Навоийская область, ГазганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000