To'liq nomlanishi:"O`ZVAGONTA`MIR" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.07.2001Ro'yxatga olish raqami:07-000296Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.11.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 944 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:33171 - Temir yo'l lokomotivlаri vа hаrаkаtdаgi sostаvlаr, jumlаdаn trаmvаylаr, metro vаgonlаri vа trolleybuslаrni tа'mirlаsh, texnik xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:03504 - "O'zbekiston temip yo'llari" aksiyadorlik jamiyati

Полное наименование:"O`ZVAGONTA`MIR" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:24.07.2001Регистрационный номер:07-000296Дата перерегистрации:29.11.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 944 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:33171 - Ремонт и техническое обслуживание железнодорожных локомотивов и подвижного состава, в том числе трамваев, вагонов метро и троллейбусовОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:03504 - Акционерное общество "Узбекистон темир йуллари"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080011616Статус свидетельства НДС: