To'liq nomlanishi:"OMEGA - PETROL" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.10.2004Ro'yxatga olish raqami:210Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.12.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 555 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1727253 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OMEGA - PETROL" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:04.10.2004Регистрационный номер:210Дата перерегистрации:22.12.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 555 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000
и производимый продукт (с образованием юридического лица)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327120053361Статус свидетельства НДС: