To'liq nomlanishi:"FORT PRO TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.05.2016Ro'yxatga olish raqami:2025839Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:871 587 025.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46510 - Kompyuterlаr, kompyuter periferik uskunаlаri vа dаsturiy tа'minot ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735240 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Chimboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326040020521QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"FORT PRO TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.05.2016Регистрационный номер:2025839Дата перерегистрации:13.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:871 587 025.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46510 - Оптовая торговля компьютерами, периферийным компьютерным оборудованием и программным обеспечениемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735240 - Республика Каракалпакстан, Чимбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040020521Статус свидетельства НДС: