To'liq nomlanishi:"BERIN ART TASHKENT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2018Ro'yxatga olish raqami:607090Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.10.2024Ustav kapitalining hajmi:3 430 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:90040 - Teаtr vа kontsert zаllаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.05.2018Регистрационный номер:607090Дата перерегистрации:08.05.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.10.2024Размер уставного фонда:3 430 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:90040 - Деятельность театральных и концертных заловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления