To'liq nomlanishi:"BAXT ALYANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.08.2019Ro'yxatga olish raqami:752479Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.08.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46730 - Yog`och, qurilish mаteriаllаri vа sаnitаriya-texnik uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724231503 - Sirdaryo viloyati, Sirdaryo tumani, BaxtSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:324070089271QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"BAXT ALYANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.08.2019Регистрационный номер:752479Дата перерегистрации:15.08.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46730 - Оптовая торговля лесоматериалами, строительными материалами и санитарно-техническим оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724231503 - Сырдарьинская область, Сырдарьинский район, БахтСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:324070089271Статус свидетельства НДС: