To'liq nomlanishi:"SATEEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.08.2021Ro'yxatga olish raqami:1032776Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.10.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:704 305 503.16 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:96040 - Jismoniy komfortni tа'minlаsh bo'yichа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SATEEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.08.2021Регистрационный номер:1032776Дата перерегистрации:03.10.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:704 305 503.16 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:96040 - Деятельность по обеспечению физического комфортаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления