To'liq nomlanishi:"EKO TABIAT SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.06.2009Ro'yxatga olish raqami:2198Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 242 300 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:38321 - Ikkilаmchi xom аshyo olish uchun metаll chiqindilаrni sаrаlаsh vа qаytа ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248 - Toshkent viloyati, Qibray tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.06.2009Регистрационный номер:2198Дата перерегистрации:08.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 242 300 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:38321 - Сортировка и переработка металлических отходов для получения вторичного сырьяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления