To'liq nomlanishi:"ABIR-TRANSPORT N-1" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.08.2022Ro'yxatga olish raqami:1174727Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:49390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn quruqlikdаgi yo'lovchi tаshishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ABIR-TRANSPORT N-1" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.08.2022Регистрационный номер:1174727Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:49390 - Прочие виды сухопутных пассажирских перевозок, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления