To'liq nomlanishi:"SINTEZ PRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2017Ro'yxatga olish raqami:538517Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.04.2026Ustav kapitalining hajmi:550 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:17110 - Qog`oz mаssаsi vа tsellyulozа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269550 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumani, Mirzo Ulug‘bek tumani hokimiyatiga qarashli shaharlarSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SINTEZ PRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2017Регистрационный номер:538517Дата перерегистрации:28.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.04.2026Размер уставного фонда:550 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:17110 - Производство древесной массы и целлюлозыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269550 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, Городские поселки,подч. хок-ту М.Улугбекского р-наСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления