To'liq nomlanishi:"SECURE TRUCKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.06.2020Ro'yxatga olish raqami:855744Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.06.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:29200 - Аvtotrаnsport vositаlаri uchun kuzovlаr ishlаb chiqаrish; treylerlаr vа yarim pritseplаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718233806 - Samarqand viloyati, Samarqand tumani, OhalikSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SECURE TRUCKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.06.2020Регистрационный номер:855744Дата перерегистрации:05.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:29200 - Производство кузовов для автотранспортных средств; производство трейлеров и полуприцеповОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718233806 - Самаркандская область, Самаркандский район, АгаликСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318200122543Статус свидетельства НДС: