Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.04.2019Ro'yxatga olish raqami:2055320Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:480 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730227 - Farg‘ona viloyati, Toshloq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"IS SADDA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.04.2019Регистрационный номер:2055320Дата перерегистрации:12.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:480 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730227 - Ферганская область, Ташлакский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления