To'liq nomlanishi:"FAVORI MALL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.04.2024Ro'yxatga olish raqami:2427715Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52291 - Temir yo'l, аvtotrаnsport, dengiz yoki hаvo orqаli trаnsportdа tаshishni tаshkil qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718233 - Samarqand viloyati, Samarqand tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.04.2024Регистрационный номер:2427715Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52291 - Организация транспортировки по железной дороге, автотранспортом, морем или по воздухуОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718233 - Самаркандская область, Самаркандский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления