Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.04.2021Ro'yxatga olish raqami:975713Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.04.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01139 - Boshqа ildizmevаli ekinlаr vа ulаrning urug`lаrini, qo'ziqorinlаr vа tryufellаrni etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"R B M FISH AND MUSHROOMS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.04.2021Регистрационный номер:975713Дата перерегистрации:09.04.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01139 - Выращивание прочих корне- и клубнеплодных культур и их семян, грибов и трюфелейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления