To'liq nomlanishi:"OHANGARON LITYO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.09.2019Ro'yxatga olish raqami:758864Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.04.2026Ustav kapitalining hajmi:3 446 662 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:25930 - Simdаn buyumlаr, zаnjirlаr vа prujinаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727415 - Toshkent viloyati, OhangaronSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.09.2019Регистрационный номер:758864Дата перерегистрации:11.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.04.2026Размер уставного фонда:3 446 662 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:25930 - Производство изделий из проволоки, цепей и пружинОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727415 - Ташкентская область, АхангаранСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327190096622Статус свидетельства НДС: