To'liq nomlanishi:"PITNAK SARIMOY AVTOUSTOZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2019Ro'yxatga olish raqami:713391Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.01.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:68 376 194.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85530 - Trаnsport vositаlаri xаydovchilаrini tаyyorlаsh mаktаblаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733204 - Xorazm viloyati, Bog‘ot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.04.2019Регистрационный номер:713391Дата перерегистрации:18.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:68 376 194.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85530 - Деятельность школ подготовки водителей транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733204 - Хорезмская область, Багатский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333110126803Статус свидетельства НДС: