To'liq nomlanishi:"ANTEKS-WEAVING" МАСЪУЛИЯТИ ЧЕКЛАНГАН ЖАМИЯТИ
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2014Ro'yxatga olish raqami:2975Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.11.2019Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13103 - Ipаk tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703230 - Andijon viloyati, Shaxrixon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ANTEKS-WEAVING" МАСЪУЛИЯТИ ЧЕКЛАНГАН ЖАМИЯТИ
Дата регистрации:18.04.2014Регистрационный номер:2975Дата перерегистрации:18.04.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.11.2019Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13103 - Подготовка и прядение шелковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703230 - Андижанская область, Шахриханский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления