To'liq nomlanishi:"POPDONMAXSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.01.1995Ro'yxatga olish raqami:1667Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:650 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52100 - Omborlаrgа joylаsh vа sаqlаsh ("o'zpaxtasanoat" ajning mintaqaviy paxta terminallaridan tashqari)Tashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1714219 - Namangan viloyati, Pop tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:314110002485QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"POPDONMAXSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:20.01.1995Регистрационный номер:1667Дата перерегистрации:23.08.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:650 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1714219 - Наманганская область, Папский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314110002485Статус свидетельства НДС: