To'liq nomlanishi:"GREAT BUSINESS GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.06.2015Ro'yxatga olish raqami:010109-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.05.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:354 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47220 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа go'sht vа go'sht mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.06.2015Регистрационный номер:010109-10Дата перерегистрации:05.05.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:354 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47220 - Розничная торговля в специализированных магазинах мясом и мясными продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления