To'liq nomlanishi:"BUNSAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.08.2006Ro'yxatga olish raqami:1322Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.11.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.11.2022Ustav kapitalining hajmi:Holati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46760 - Boshqа orаliq mаhsulotlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BUNSAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.08.2006Регистрационный номер:1322Дата перерегистрации:06.11.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.11.2022Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46760 - Оптовая торговля прочими промежуточными продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления