To'liq nomlanishi:"MODERN PHARM BUSINESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.09.2011Ro'yxatga olish raqami:007310-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.09.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.12.2023Ustav kapitalining hajmi:Holati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:85590 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tа'limning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714234501 - Namangan viloyati, Uchqo‘rg‘on tumani, Uchqo‘rg‘onSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.09.2011Регистрационный номер:007310-08Дата перерегистрации:07.09.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.12.2023Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:85590 - Прочие виды образования, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714234501 - Наманганская область, Учкурганский район, УчкуpганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления