To'liq nomlanishi:BIR GLOBAL INSAAT LTD.STI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.02.2021Ro'yxatga olish raqami:29.01.2021Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.02.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.06.2023Ustav kapitalining hajmi:1.00 UZSHolati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:70220 - Tijorаt fаoliyati vа boshqаruv mаsаlаlаri bo'yichа mаslаhаt berishTashkiliy-huquqiy shakl:330 - Filial yoki vakolatxona sifatida rasmiylashtirilmagan alohida bo'linmaSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79974 - Nodavlat notijorat tashkilotlar

Полное наименование:BIR GLOBAL INSAAT LTD.STI
Дата регистрации:05.02.2021Регистрационный номер:29.01.2021Дата перерегистрации:05.02.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.06.2023Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:70220 - Консультирование по вопросам коммерческой деятельности и управленияОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79974 - Негосударственные некоммерческие организации