To'liq nomlanishi:"ASAKA DON MAHSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2017Ro'yxatga olish raqami:9356Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.07.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:757 015 199.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10610 - Tegirmon-yormа sаnoаti mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1703224877 - Andijon viloyati, Asaka tumani, O‘zbekistonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:303150016440QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:23.05.2017Регистрационный номер:9356Дата перерегистрации:31.07.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:757 015 199.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1703224877 - Андижанская область, Асакинский район, УзбекистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303150016440Статус свидетельства НДС: