To'liq nomlanishi:"YANGI TOSHKENT QURILISH MOLLARI KOMPLEKSI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.08.2023Ro'yxatga olish raqami:2244163Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.01.2026Ustav kapitalining hajmi:12 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:08110 - Qurilish vа pаrdozlаsh uchun tosh, ohаktosh, gips, bo'r vа slаnetslаr qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.08.2023Регистрационный номер:2244163Дата перерегистрации:21.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.01.2026Размер уставного фонда:12 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233 - Ташкентская область, Куйичирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления