To'liq nomlanishi:"KELAJAK BOLALARI - 2018" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.02.2013Ro'yxatga olish raqami:1572Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.02.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10710 - Non, xаmirdаn yangi tаyyorlаngаn qаndolаt mаhsulotlаri, tort vа pirojnoe ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730224806 - Farg‘ona viloyati, Rishton tumani, Oq-yerSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"KELAJAK BOLALARI - 2018" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.02.2013Регистрационный номер:1572Дата перерегистрации:04.02.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730224806 - Ферганская область, Риштанский район, АкъерСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления