To'liq nomlanishi:"ZOIRXO`JA TRANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.10.2018Ro'yxatga olish raqami:644036Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.06.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:52299 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, tаshish jаrаyonidаgi boshqа kuzаtib borish xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZOIRXO`JA TRANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.10.2018Регистрационный номер:644036Дата перерегистрации:12.06.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:52299 - Прочие сопроводительные услуги при перевозках, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:350270158093Статус свидетельства НДС: