To'liq nomlanishi:"YAXSHI FOBK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.01.2010Ro'yxatga olish raqami:2884Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2010Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:17230 - Yozuv qog`ozi ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237564 - Toshkent viloyati, Zangiota tumani, ErkinSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YAXSHI FOBK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.01.2010Регистрационный номер:2884Дата перерегистрации:02.02.2010Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:17230 - Производство писчебумажных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237564 - Ташкентская область, Зангиатинский район, ЭркинСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления