To'liq nomlanishi:"G`ALLA ROS AGRO INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.03.2020Ro'yxatga olish raqami:2001850Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.06.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:45203 - Аvtomobillаrni yuvish, sаyqаllаsh vа shu kаbi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718209 - Samarqand viloyati, Jomboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.03.2020Регистрационный номер:2001850Дата перерегистрации:28.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:45203 - Мойка, полировка автомобилей и аналогичная деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718209 - Самаркандская область, Джамбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления