To'liq nomlanishi:"ASIA MEGA GRAND PACK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2014Ro'yxatga olish raqami:004267-06Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:08.09.2025Ustav kapitalining hajmi:333 005 800.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:17210 - Gofrirovkа qilingаn qog`oz vа kаrton, qog`oz vа kаrton tаrа (idish)lаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.04.2014Регистрационный номер:004267-06Дата перерегистрации:18.04.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.09.2025Размер уставного фонда:333 005 800.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:17210 - Производство гофрированной бумаги и картона, бумажной и картонной тарыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления