To'liq nomlanishi:"STARTUP GARAGE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.06.2024Ro'yxatga olish raqami:2476506Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 960 784.31 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85590 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tа'limning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"STARTUP GARAGE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:03.06.2024Регистрационный номер:2476506Дата перерегистрации:28.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 960 784.31 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85590 - Прочие виды образования, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления