To'liq nomlanishi:"FILATOFF 1868" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.12.2010Ro'yxatga olish raqami:7071Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 985 697 300.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:11010 - Spirtli ichimliklаrni distillаsh, tozаlаsh vа аrаlаshtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718209 - Samarqand viloyati, Jomboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:318110025265QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"FILATOFF 1868" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.12.2010Регистрационный номер:7071Дата перерегистрации:28.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 985 697 300.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:11010 - Дистилляция, ректификация и смешивание спиртных напитковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718209 - Самаркандская область, Джамбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318110025265Статус свидетельства НДС: