To'liq nomlanishi:"O`ZBEKGEOFIZIKA " AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.02.2002Ro'yxatga olish raqami:23-PQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:373 361 346 930.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71120 - Muhаndislik izlаnishlаri sohаsidаgi fаoliyat vа bu sohаlаrdа texnik mаslаhаtlаr berishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:08524 - O‘zbekiston Respublikasi Tog‘-kon sanoati va geologiya vazirligi

Полное наименование:"O`ZBEKGEOFIZIKA " AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:20.02.2002Регистрационный номер:23-PДата перерегистрации:19.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:373 361 346 930.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71120 - Деятельность в области инженерных изысканий и предоставление технических консультаций в этих областяхОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:08524 - Министерство горного дела и геологии Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327060011420Статус свидетельства НДС: