To'liq nomlanishi:"CONTROL SECURITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.12.2018Ro'yxatga olish raqami:656658Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.12.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:09.08.2022Ustav kapitalining hajmi:37 750 000.00 UZSHolati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:62020 - Kompyuter texnologiyalаri sohаsidаgi mаslаhаt xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:14.12.2018Регистрационный номер:656658Дата перерегистрации:14.12.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:09.08.2022Размер уставного фонда:37 750 000.00 сумСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:62020 - Консультационные услуги в области компьютерных технологийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000