To'liq nomlanishi:"SIRDARYO PLAST POLIMER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.02.2017Ro'yxatga olish raqami:24-QQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 102 554 310.56 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:22220 - Tovаrlаr uchun plаstik qаdoqlаsh mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724401 - Sirdaryo viloyati, GulistonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.02.2017Регистрационный номер:24-QДата перерегистрации:17.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 102 554 310.56 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:22220 - Производство пластиковых упаковок для товаровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724401 - Сырдарьинская область, ГулистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:324100218682Статус свидетельства НДС: