To'liq nomlanishi:"YORMUHAMMAD MIRZO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.10.2005Ro'yxatga olish raqami:784Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:759 999 983.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68201 - Sаvdoni tаshkil qilish uchun mаydonlаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.10.2005Регистрационный номер:784Дата перерегистрации:18.04.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:759 999 983.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306010241055Статус свидетельства НДС: