To'liq nomlanishi:"BO`STONLIQ SUT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.08.2002Ro'yxatga olish raqami:769Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.08.2006Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 207 807.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumaniSOOGU:06274 - "O'zbekoziqovqatxolding” xolding kompaniyasi

Полное наименование:"BO`STONLIQ SUT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.08.2002Регистрационный номер:769Дата перерегистрации:11.08.2006Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 207 807.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:06274 - Холдинговая компания "Узбекозиковкатхолдинг"