To'liq nomlanishi:"XAMZA BURGER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.08.2024Ro'yxatga olish raqami:2545987Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56100 - Restorаnlаr vа oziq-ovqаt mаhsulotlаri etkаzish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724235 - Sirdaryo viloyati, Xovos tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XAMZA BURGER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.08.2024Регистрационный номер:2545987Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724235 - Сырдарьинская область, Хавасский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления