To'liq nomlanishi:"UC CONSTRUCT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.02.2018Ro'yxatga olish raqami:583876Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.02.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:600 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:08120 - Ochiq shаg`аl vа qum konlаrini ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724231827 - Sirdaryo viloyati, Sirdaryo tumani, XalqobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UC CONSTRUCT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.02.2018Регистрационный номер:583876Дата перерегистрации:28.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:600 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724231827 - Сырдарьинская область, Сырдарьинский район, ХалкабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления