To'liq nomlanishi:"EXIM LEASING GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.07.2012Ro'yxatga olish raqami:006745-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.07.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.04.2025Ustav kapitalining hajmi:30 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:64910 - Moliyaviy lizingTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.07.2012Регистрационный номер:006745-11Дата перерегистрации:23.07.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.04.2025Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64910 - Финансовый лизингОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления