To'liq nomlanishi:"MODUL ONLINE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.10.2025Ro'yxatga olish raqami:2981934Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:31020 - Oshxonа uchun mebel ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.10.2025Регистрационный номер:2981934Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:31020 - Производство кухонной мебелиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060316749Статус свидетельства НДС: