Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.08.2025Ro'yxatga olish raqami:2905688Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10390 - Mevаlаr vа sаbzаvotlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237 - Toshkent viloyati, Zangiota tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SOFT AND SWEET" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.08.2025Регистрационный номер:2905688Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10390 - Прочие виды переработки и консервирования фруктов и овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237 - Ташкентская область, Зангиатинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления