To'liq nomlanishi:"ABBOS GREEN PARK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.08.2017Ro'yxatga olish raqami:23663Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:648 934 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:55900 - Yashаsh uchun boshqа joylаr xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224560 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumani, BurchmulloSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ABBOS GREEN PARK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.08.2017Регистрационный номер:23663Дата перерегистрации:21.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:648 934 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:55900 - Услуги прочих мест для проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224560 - Ташкентская область, Бостанлыкский район, БурчмуллоСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления