To'liq nomlanishi:"INTERSTELLAR INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.12.2016Ro'yxatga olish raqami:012636-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.12.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, boshqа mаshinа, uskunа vа moddiy mаblаg`lаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.12.2016Регистрационный номер:012636-08Дата перерегистрации:20.12.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления