To'liq nomlanishi:"OMAF BUKHARA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2024Ro'yxatga olish raqami:2441228Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:36000 - Suvni yig`ish, qаytа ishlаsh vа tаqsimlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706207 - Buxoro viloyati, Buxoro tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OMAF BUKHARA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.04.2024Регистрационный номер:2441228Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:36000 - Сбор, обработка и распределение водыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706207 - Бухарская область, Бухарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления