Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.04.2021Ro'yxatga olish raqami:28042021Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:18.01.2025Ustav kapitalining hajmi:1.00 UZSHolati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:82990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, xo'jаlik fаoliyatigа yordаmchi xizmаt ko'rsаtishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:330 - Filial yoki vakolatxona sifatida rasmiylashtirilmagan alohida bo'linmaSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.04.2021Регистрационный номер:28042021Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.01.2025Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:82990 - Прочие виды вспомогательного обслуживания хозяйственной деятельности, не включенные в другие категорииОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления